Новини

«Рабство»: Іммігрант засуджує умови праці в Японії

В інтерв’ю стажер з Китаю порівняв трудову ситуацію в Японії із сучасним рабством. Підсумуємо нижче.

Реальність відрізняється від аніме

Протягом тривалого часу китайських працівників вважали дуже економічно ефективними, оскільки через низьку оплату праці в рідній країні вони не звикли ні до чого іншого, якщо хотіли спробувати щастя за кордоном. Але з того часу ситуація кардинально змінилася, як пояснив емігрант, який приїхав до Японії у 2016 році .

Через свою пристрасть до аніме та натхненна улюбленим фільмом «Твоє ім’я», Сунь Лі емігрувала до Японії, сповнена передчуття, але швидко зрозуміла, що реальність зовсім відрізняється від того, як її зображують в аніме.

Окрім випадків вуайєризму , на які японська поліція не звернула б особливої ​​уваги, та загалом несправедливого ставлення, умови праці сьогодні більше схожі на сучасне рабство.

До приїзду до Японії вона працювала на китайській швейній фабриці та заробляла близько 3000 юанів (близько 360 євро) на місяць, тому було зрозуміло, що вона шукатиме роботу за кордоном у той час.

Китайка про стажування в Японії: «Це як сучасне рабство»

Все менше й менше працівників

Після прибуття до Японії вона одразу заробила близько 120 000 єн (близько 735 євро) як технічний стажер – програма, яка дозволяє іноземцям працювати в компанії протягом кількох років і вивчити мову, перш ніж їм буде дозволено в’їхати до країни назавжди. Однак ця зарплата більше не вважається відповідною, що призвело до рекордно низького рівня участі.

Не дивно, зрештою, що на звичайній фабриці в Китаї, звідки досі приїхала більшість робітників, зараз заробляють в середньому 5000 юанів (близько 600 євро) – і це зовсім без урахування понаднормової роботи, яка у випадку технічних стажерів у Японії легко становила б близько 80 годин на місяць, що, безумовно, підсилює їхні порівняння з рабством.

Сьогодні Сунь Лі більше не зробить цього кроку, оскільки за всі ці роки вона не бачила свою родину і не мала вільного часу. За іронією долі, вона досі працює та живе в Гіфу , місті, яке стало натхненням для фільму «Твоє ім’я».

Китайка про стажування в Японії: «Це як сучасне рабство»

Вам також може сподобатися

+ Немає коментарів

Додайте свій